free templates joomla
Polski (PL)Deutshland(de)English (UK)
Unia Europejska

O firmie

Firma HEBAN posiada ponad 90-letnie doświadczenie w przetwarzaniu drewna. Od 1996 roku działamy jako nowoczesne przedsiębiorstwo, specjalizujące sie w produkcji energooszczednych i pasywnych domów z drewna, stolarki okiennej, drewna klejonego i tartacznego, spełniając potrzeby klientów przy harmonijnym współistnieniu ze środowiskiem.

Podnosimy jakość procesów i usług przez systematyczną modernizację wyposażenia technologicznego
i odtwarzanie środków pracy oraz efektywność zarządzania zaawansowanymi technologiami. Umacniamy pozycję rynkową spełniając, a nawet wyprzedzając oczekiwania klientów i skuteczne działając na rzecz wzrostu ich zadowolenia.

 

Budujemy domy na podstawie projektów Inwestorskich. Służymy pomocą w wyborze projektu. Każdy wybrany przez Państwa projekt może być dostosowany i realizowany w technologii szkieletowej. Współpracujemy z architektami, którzy wykonają stosowną adaptację projektu z technologii tradycyjnej - murowanej na technologię szkieletową. 

Przedstawiamy wybrane projekty niedrogich, energooszczędnych i ekologicznych budynków mieszkalnych. Gwarantujemy krótkie terminy budowy. Stosujemy materiały najwyższej jakości renomowanych firm. Domy w technologii szkieletowej mają wiele zalet i dlatego są popularnym typem domów budowanych w krajach skandynawskich, Europie i Ameryce Północnej (np. w USA stanowią 90% budynków mieszkalnych).

Zapraszamy do firmy. Pokażemy dwa domy ekspozycyjne. Zapoznamy z energooszczedną i pasywną technologią budowy domów w standardzie HEBAN. Służymy doradztwem w zakresie:

  • wyboru nowoczesnych systemów grzewczych,
  • wyboru nowoczesnych systemów wentylacyjnych,
  • dostosowania konstrukcji domu do wymagań stawianych budynkom energooszczednym i pasywnym,
  • wyboru wzornictwa zewnętrznego wyglądu budynku.

PRZYJEDŹ!     ZOBACZ!     OCEŃ!     ZDECYDUJ!

logos-dom-dla-kowalskiegologos-osada-borowieckalogos-osiedle-gostkowo