free templates joomla
Polski (PL)Deutshland(de)English (UK)
Unia Europejska

Über uns

   Über uns HEBAN posiada ponad 90-letnie doświadczenie w przetwarzaniu drewna. Od 1996 roku działamy jako nowoczesne przedsiębiorstwo, specjalizujące sie w produkcji energooszczednych i pasywnych domów z drewna, stolarki okiennej, drewna klejonego i tartacznego, spełniając potrzeby klientów przy harmonijnym współistnieniu ze środowiskiem.

     Podnosimy jakość procesów i usług przez systematyczną modernizację wyposażenia technologicznego i odtwarzanie środków pracy oraz efektywność zarządzania zaawansowanymi technologiami. Umacniamy pozycję rynkową spełniając, a nawet wyprzedzając oczekiwania klientów i skuteczne działając na rzecz wzrostu ich zadowolenia.

 

   Budujemy domy na podstawie projektów Inwestorskich. Służymy pomocą w wyborze projektu. Każdy wybrany przez Państwa projekt może być dostosowany   i realizowany w technologii szkieletowej. Współpracujemy z architektami którzy, wykonają stosowną adaptację projektu z technologii tradycyjnej - murowanej na technologię szkieletową. 

   Przedstawiamy wybrane projekty niedrogich, energooszczędnych i ekologicznych budynków  mieszkalnych. Gwarantujemy krótkie terminy budowy. Stosujemy materiały najwyższej jakości renomowanych firm. Domy  w technologii szkieletowej  mają  wiele zalet i  dlatego są popularnym typem domów budowanych         w krajach skandynawskich, Europie i Ameryce Północnej (np. w USA stanowią 90% budynków mieszkalnych ).

     Zapraszamy do firmy. Pokażemy dwa domy ekspozycyjne. Zapoznamy z energooszczedną i pasywną technologią budowy domów w standardzie HEBAN. Służymy doradztwem w zakresie:

  • wyboru nowoczesnych systemów grzewczych,
  • wyboru nowoczesnych systemów wentylacyjnych,
  • dostosowania konstrukcji domu do wymagań stawianych budynkom energooszczednym i pasywnym,
  • wyboru wzornictwa zewnętrznego wyglądu budynku.

PRZYJEDŹ !     ZOBACZ !     OCEŃ !     ZDECYDUJ !

logos-dom-dla-kowalskiegologos-osada-borowieckalogos-osiedle-gostkowo